Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Soms spannend, soms langdradig

Jos Vlak 13 januari 2016
Het gegeven van een politieman die een geheim uit zijn verleden meedraagt en daar tijdens een moordonderzoek keihard mee wordt geconfronteerd is op zich heel interessant. Die herinneringen aan het verleden en de psychische gevolgen die dat voor rechercheur Rob Ryan heeft worden mij echter iets te veel en te vaak uitgesponnen. Soms gebeurt dat zelfs in een 'boeketreeks-achtige' stijl, waardoor het boek af en toe behoorlijk zweverig en langdradig wordt. Zodra het om de feitelijke moordzaak en het onderzoek gaat heeft het verhaal veel meer vaart en spanning.Met een goede redactie had het boek waarschijnlijk een pagina of 100 minder geteld, wat de leesbaarheid en dus het vasthouden van de spanningsboog zeer ten goede gekomen zou zijn.
1

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Jos Vlak

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?

Twee zussen groeien op in de meedogenloos snel veranderende miljoenenstad Singapore met de hoge verwachtingen van hun moeder. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs