Lezersrecensie
Knap staaltje schrijferskunst!
Nooit kijk ik nog naar een HB2 potlood op dezelfde manier na het lezen van dit boek. Het potlood is ook een rode draad doorheen het verhaal die je zowel doet verstillen, verstarren als glimlachen. Kracht is het beste woord waarmee ik er vanaf nu naartoe kijk. Dit boek. Het is moeilijk de juiste woorden te vinden. Het is slim zijn en vrouw zijn, je best doen en vrouw zijn, op de barricades staan en vrouw zijn, verliefd zijn en vrouw zijn, .. . En dat allemaal in de jaren vijftig waar mannelijke dominantie de normaalste zaak ter wereld leek (voor alle mannen). Gelukkig speelt zich dit af in een tijd die achter ons ligt, al speelt het nog te vaak een rol hoe je geboren werd. Een knap staaltje schrijferskunst! Het mooiste in dit genre van dit jaar.
Dit boek verscheen eerder met een andere cover. Deze cover draagt mijn voorkeur, laat puzzelstukjes ineen vallen eens je het boek uit hebt en de cover terug bekijkt.
Dit boek verscheen eerder met een andere cover. Deze cover draagt mijn voorkeur, laat puzzelstukjes ineen vallen eens je het boek uit hebt en de cover terug bekijkt.
2
Reageer op deze recensie