Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Spannend, slim en supergrappig: Sherlock Honds verovert je hart!

KimCoenen85 13 november 2025
Durf jij mee te speuren met Sherlock Honds en Jane Katson?
Wanneer de beroemde speurhond Sherlock Honds en zijn slimme assistente Jane Katson worden opgeroepen naar een oud, vervallen kasteel in Transsylvanië, lijkt het eerst een gewone zaak. Maar al snel horen ze vreemde geluiden in het donker… en zien ze schaduwen bewegen waar niemand zou moeten zijn. Sherlock Honds gelooft niet in spoken tot zelfs hij begint te twijfelen. En dan moet hij plotseling terug naar Londen, terwijl Jane alleen achterblijft in het angstaanjagende kasteel vol geheimen. Kan Katson het mysterie oplossen vóór de nacht valt? En wat spookt er écht rond in de gangen van het spookkasteel?
Sherlock Honds en het spookkasteel is een grappige én griezelige detective vol puzzels, doolhoven, raadsels en slimme denkopdrachten. Met meer dan dertig breinbrekers kunnen lezers zelf meehelpen om het spook te ontmaskeren!

Mijn ervaring:
Wat een geweldig, spannend en grappig boek! Na het lezen van dit deel ben ik officieel fan van Sherlock Honds en zijn slimme partner Jane Katson. Wat een leuk duo – ze vullen elkaar perfect aan en zorgen voor heel wat leuke momenten. Tim Collins schrijft heerlijk vlot en fantasierijk, en houdt precies rekening met wat jonge lezers leuk vinden. De illustraties van John Bigwood zijn echt fantastisch: grappig, sfeervol en ze brengen het verhaal helemaal tot leven.

In dit avontuur reizen Sherlock en Jane naar een oud kasteel in Transsylvanië om mysterieuze spookverschijnselen te onderzoeken. Al snel worden ze meegesleurd in een spannend raadsel vol vreemde geluiden, geheimzinnige gangen en slimme puzzels. Het leukste is dat je als lezer zelf kunt meedenken en mee speuren, hierdoor voelt het alsof je zelf deel uitmaakt van het verhaal!

Het boek zit vol humor, verrassingen en een vleugje griezel, precies genoeg om het spannend te maken zonder té eng te worden. Ook mooi is hoe Jane Katson dit keer echt haar moment krijgt en laat zien hoe slim en dapper ze is.

Sherlock Honds en het spookkasteel is een fantasierijk en spannend avontuur dat jonge lezers uitdaagt om zelf mee te denken. Dankzij de grappige dialogen, leuke puzzels en sfeervolle illustraties is het een boek dat je in één ruk wilt uitlezen. Dankzij Sherlock Honds en zijn slimme partner Jane Katson wil je meteen meer lezen van deze geweldige serie!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van KimCoenen85

Gesponsord

Madison is de perfecte vrouw, met het perfecte gezin en het perfecte leven waar iedereen van droomt. Alleen is het één grote leugen... Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.