Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Spannend en zielig tegelijk

Loes Dragt 09 augustus 2023
Het verhaal gaat verder waar boek 1 stopte. Het begint met de rechtzaak van Max Hastings. Dit blijft nog tot aan het eind van het verhaal door lopen. Ondertussen is er ook weer een nieuwe vermissingszaak.

Ik vond het erg spannend en werd eigenlijk continu op het verkeerde been gezet. De podcast van Pippa en haar notities is een leuke afwisseling. Tegen het einde kon ik het boek niet wegleggen en wilde ik weten hoe het afliep.

Ik had het fijner gevonden als dit boek alleen gefocust was op de vermissing van Jamie. Dat het verhaal van het vorige boek nog zolang meespeeld in dit boek vind ik jammer.

Desondanks wel een echt spannend verhaal met een erg zielig eind.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Loes Dragt

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.