Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Het onvergetelijke yes-project!

Een fijne feelgood over je dromen najagen!

Kelsey heeft er altijd van gedroomd schrijver te worden, maar neemt genoegen met een baan als redacteur. Tijd voor vrienden heeft ze niet. Na een ernstig ongeluk belandt ze in het ziekenhuis. Hier ontmoet ze workaholic Georgina. Georgina is succesvol, maar ook doodziek en ongelukkig. Dit is voor Kelsey een wake-up call en een reden om het roer om te gooien. Samen gaan ze op een avontuurlijke roadtrip.

Afwisselend volg je het verhaal van Kelsey en Georgina. Beide zitten in een andere levensfase, maar worstelen met dezelfde thema’s. Ze hebben nog veel dromen die ze niet durven waar te maken. Samen ga je met ze hun dromen najagen en wordt je betrokken bij het pad dat ze afleggen. Niet alles gaat over rozengeur en maneschijn, maar de emoties die tijdens deze trip voorbij komen maken dat je meeleeft met Kelsey en Georgina.

Qua karakters denk je op het eerste gezicht dat Kelsey en Georgina als dag en nacht van elkaar verschillen. Tijdens het lezen leer je ze beter kennen en kun je ook verder kijken dan het masker dat zij op hebben. Het verhaal wekt hierdoor ook je interesse, want met elk hoofdstuk krijg je het gevoel de personages beter te leren kennen.

Door de afwisselende perspectieven leest het verhaal erg vlot. Kelsey en Georgina hebben ieder hun eigen dromen waardoor er ook voldoende afwisseling in het verhaal zit. De dynamiek die Kelsey en Georgina samen hebben is fijn. Ze dagen elkaar uit, motiveren elkaar, maar laten elkaar bovenal in hun waarden.

De romantiek en liefde in het verhaal zijn duidelijk, en in verschillende vormen, aanwezig. Vriendschap, tweede kansen en dromen najagen zijn de overkoepelende thema’s waarbij de liefde telkens doorschemert.

Richting het einde kwam het verhaal in een stroomversnelling terecht, waardoor de emotionele diepgang niet altijd opgezocht kon worden. Desalniettemin is ‘Het onvergetelijke Yes-project’ een heerlijk boek om te lezen. Je sluit de personages in je hart.

Het boek krijgt van mij ****!

Bedankt voor het recensie-exemplaar Kokboekencentrum.

NB: dit boek heb ik ontvangen in ruil voor mijn eerlijke mening.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Loraines books

Gesponsord

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.