Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Feel good in winterse sferen

Basilandcoffee 14 februari 2020
Bo en Zac zijn een influencerkoppel dat de wereld rondreist op zoek naar avontuur en mooie, unieke plekjes om te delen met hun miljoenen online volgers. De kerstperiode besluiten ze door te brengen in Noorwegen waar ze verblijven in een knus huisje met een adembenemend zicht. Ze maken er kennis met Signy, een oudere dame die hen het huisje verhuurt, en Anders haar ietwat gesloten kleinzoon en hun gids tijdens hun verblijf daar.
De besneeuwde bergen, prachtige fjorden, bevroren watervallen en zelfs het Noorderlicht laten onvergetelijke indrukken achter. Maar te midden van al die natuurpracht wordt Bo ook vooral geconfronteerd met zichzelf. Ze komt langzaam, en met de hulp van Signy, tot het inzicht dat haar ‘wanderlust’ , de behoefte om steeds op reis te zijn, eerder een vlucht is voor een gebeurtenis uit het verleden. Bo is echter niet de enige van het gezelschap die iets te verbergen heeft .
Karen Swan heeft een vlotte pen en beeldende schrijfstijl waardoor je helemaal opgaat in het verhaal en je de winterse koude bijna zelf kan voelen. Het verhaal is erg realistisch en eigentijds maar tegelijkertijd ook licht emotioneel geladen. Dit is voor mij de ideale combinatie voor een goede feel good roman.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Basilandcoffee

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.