Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Echte herfstvibes!

Manon 12 december 2025
De herfst staat voor de deur en als je alvast in de mood wil komen dan is dit je perfecte read! De apple spice B&B is alles wat je nodig hebt om in herfstsfeer te raken. Denk aan pumkin spice coffee’s , pompoenen, appels, een hond in oranje pyjama, de geur van kaneel en natuurlijk de liefde! Wat wil je nog meer?

Met heerlijke tropes zoals Small town romance, grumpy vs sunshine en forced proximity ontstaat er in het knusse Harvest Hollow een heerlijk verhaal waarin Ellie de hoofdrol speelt.

Na een hele tijd keert Ellie terug naar haar geboortestad waar de B&B van haar ouders staat. Haar ouders zijn verbaasd dat ze tijd heeft, maar Ellie wil liever nog niet vertellen dat ze ontslagen en gedumpt is. De kans om mee een geweldig festival te organiseren laat ze niet aan haar voorbij gaan en ook al zit Aiden, van de appelboomgaard, er niet echt op te wachten, Ellie gaat helemaal los. Dit event moet groots en geweldig worden. En waarschijnlijk ook de B&B redden. Gaat dat Ellie lukken of is ze afgeleid door andere zaken?

Als je houdt van cosy romance en je helemaal wilt onderdompelen in het verhaal van 2 mensen waarbij de spanning vanaf hoofdstuk 1 voelbaar is, dan is De apple spice B&B het perfecte boek voor jou. @valeriegbowman , een voor mij nieuwe auteur, schrijft zo lekker dat je jezelf helemaal verliest in het verhaal. Je ruikt de kaneelstokjes op het vuur, je ziet jezelf al rondlopen in de appelboomgaard en wat zou ik graag aanschuiven bij het festival. Een beetje Gilmore Girls vibes kreeg ik er wel van en laat ik niet de enige zijn die daarvan houdt.

Naast Ellie en Aiden ligt er ook een leuke rol voor P-dog, oftewel Pumkin, de liefste hond van de ouders van Ellie en naast hem komt ook Miss Guin naar voren, je mag zelf gaan ontdekken wie dat is. De opbouw naar het herfstfestival toe is zo natuurlijk en het lijkt alsof je naar een film kijkt.

De gevoelens waar Ellie mee worstelt voelen echt en ik vind het mooi hoe je daarin meegenomen wordt.

‘De antwoorden op jouw vragen zitten al in je. Je zult ze vinden wanneer je ze nodig hebt.’

De apple spice B&B is een must voor je herfstTBR, dus zet hem maar vast op je lijstje!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Manon

Gesponsord

Geef De Wonderverteller cadeau, bekroond met de Gouden Griffel 2025 – voor jong en oud!