Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Aardig, maar niet erg geloofwaardig

Marianne Delmee 01 februari 2020
Ik heb een abonnement op kobo plus, een mooie gelegenheid om ook thrillers te lezen die je anders misschien over het hoofd zou zien. Ik heb zo al heel wat goede thrillers gelezen van schrijvers waar ik inmiddels naar uitkijk, Karin Fossum bij voorbeeld , Nicci French. Arnaldur Indridason en Mo Hayder.
Maar gaat O'Connoly bij deze schrijvers horen? Ik vond Tunnelrat aardig om te lezen, maar ook niet meer dan dat, het overtuigde mij niet echt, de plot niet en ook de personages niet, die bleven wat vlak. Het boek leest wel vlot. Dus, misschien een volgende keer beter!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Marianne Delmee

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.