Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Pareltje

Marie 08 oktober 2024
De boeken van Johnny Bollé kende ik al eventjes toen 2 jaar geleden ineens Aster Borg ten tonele verscheen, het splinternieuwe alter ego van Johnny. Dit met een digitaal verhaal: "Dansen tussen wilde rozen": een test om te kijken of een roman van zijn hand zou aanslaan. Ik was meteen helemaal verkocht. Het ongeduldig aftellen naar de eerste ‘grote’ roman van Aster-Johnny begon. En weer stelt hij absoluut niet teleur. Wat schrijft Aster goed! Zijn verhaal kan in mijn ogen gemakkelijk wedijveren met een hoop internationale romans, die telkens met veel poeha in onze lage landen gepromoot worden. Er is slechts 1 ding niet leuk: we moeten alweer wachten, en het jeukt zo hard om voort te kunnen lezen in deel 2 ;) Verwacht absoluut geen zeemzoet feelgoodverhaal, er zitten gevoelens van vreugde maar ook van diepe pijn in, dat is net wat het boek zo goed en écht maakt. Laat je verleiden: duik in het levensverhaal van Lily, ik wed dat ook jij het in een ruk uitleest!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Marie

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?

Twee zussen groeien op in de meedogenloos snel veranderende miljoenenstad Singapore met de hoge verwachtingen van hun moeder. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs