Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Spannend van begin tot eind

Melsday83 13 mei 2025
Oké daar gaan we. Zoals altijd begin ik bij de cover. En ik moet eerlijk bekennen dat is niet helemaal mijn ding. Ik vind hem iets te druk en hou niet zo van mensen op de cover. Ik maak liever zelf mijn voorstelling bij een personage. Maar toen ik dit boek op Instagram voorbij zag komen en de flaptekst las werd ik wel heel erg nieuwsgierig. Ik hou van Fantasie en dystopie en in dit verhaal zit van allebei een beetje. De titel vind ik prima en past ook mooi bij het vorige deel.

Dan gaan we naar het verhaal zelf. En dit verhaal begint al gelijk goed. Echo en Daniel zijn op de vlucht voor de Strateeg en op zoek naar het groene balkon. Zullen ze het Groene Balkon gaan vinden en vind Daniel daar zijn broer en hun vrienden weer terug? Dat zijn allemaal dingen die we later in het verhaal gaan ontdekken.

Er gebeurt veel in het verhaal en er komen ook aardig wat personages voorbij. Toch wist de auteur mij makkelijk geboeid te houden en raakte ik nooit verward. De personages zijn goed neergezet en het was niet moeilijk om een band op te bouwen met de personages. Ergens in het verhaal stond een brief en dat vond ik een hele leuke toevoeging, dat geeft toch altijd net dat beetje extra.

Het verhaal bevat spanning en avontuur maar heeft daarnaast ook een hoop mooie thema’s, denk aan vriendschap, verlies, samenwerking etc. Het is mooi om te zien hoe de personages zich door het verhaal heen ontwikkelen. En een hoop vragen die je had worden beantwoord in dit deel. Het eindigt met een mooi open einde wat me nieuwsgierig maakt naar het volgende deel.

Ik ben aangenaam verrast door de schrijfstijl en het verhaal en daarom krijgt dit boek van mij een mooie 8! Het is zeker een aanrader voor elke fantasie en dystopie liefhebber. Deel 3 komt zeker op mijn Wil ik lezen lijstje!.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Melsday83

Gesponsord

Een Nederlander en een Française, twee talen, twee culturen. Twee werelden. Een arts en een studente kunstgeschiedenis. Louter tegenstellingen, maar één grote liefde. Groot genoeg?