Lezersrecensie

De moordenaars onder ons , mensen waarvan we dit niet verwachten!


nancy14 nancy14
27 mrt 2023

Een boek geschreven door Gust verwerft . Ontmaskerd in het Hof van Assisen.
Ik ben fan van het boek omdat het in mensentaal is geschreven en niet in de taal van advocaten en justitie .
Er komen verschillende zware misdrijven aan bod, volledig uitgelegd en dan volgt het assisenproces.
Gruwelijke misdrijven dat is zeker, gepleegd door mensen die onze buren kunnen zijn. Mensen die meedraaien in de maatschappij .Weliswaar elke met zijn verleden en problemen. Een kleine aanleiding kan voor een enorm drama zorgen. Jong , oud iedereen komt hier aanbod.
Je leert de vroegere advocaten, gerechtspersonen kennen.
De pleidooien worden in grote stukken uitgeschreven in het boek.
Dit boek is al iets ouder en de assisenprocessen zijn voor mij soms ver weg in mijn geheugen . Maar door het lezen van het volledige verhaal gaan er bij mij toch belletjes rinkelen.
Mensen die het gerecht, assisen, advocaten, misdaad graag volgen is die een goed boek. Ik wijs er wel nogmaals op dat dit een zwaar boek is met heel veel gruwel. De uitleg en assisen is zeer precies uitgelegd. Het is een boek die aan de ribben blijft kleven zeggen wij!
Er is nog een eerder boek dat gaat over familiedrama's .

Reacties

Meer recensies van nancy14

Boeken van dezelfde auteur