Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Meer van hetzelfde

Nicolette Brands 02 oktober 2023
Na het verrassende 'Zoutpad', was ik nieuwsgierig hoe het Raynor en haar man Moth verder was vergaan. Ik heb het boek 'De wijde stilte' dan ook met plezier gelezen, te meer daar ik de door hen gelopen route in IJsland jaren geleden zelf heb gelopen. Omdat ik mijn vakanties altijd wandelend doorbreng, was ik nieuwsgierig naar het derde door Raynor Winn geschreven boek. Zou het mij inspireren om zelf in Engeland aan de wandel te gaan? En hoe zou het staan met de gezondheid van Moth? Het gegeven dat je jezelf gezond kunt lopen, is immers een intrigerend gegeven. Ik werd echter behoorlijk teleurgesteld. Zelfs het gedeelte waarin ze de West Highland Way liepen, die ik nota bene zelf heb gelopen, kon mij niet bekoren. Raynor herhaalt zichzelf continu. Ze kan ontegenzeggelijk goed schrijven en het boek is prima vertaald, maar ik weet het nu wel. Ze houdt zielsveel van haar man, het is een geweldig stel maar dat boeit mij niet ruim 300 pagina's. Ik heb de tweede helft van het boek slechts vluchtig doorgebladerd en alleen nog maar even gelezen hoe het aan het einde van hun tocht was gesteld met de gezondheid van Moth.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Nicolette Brands

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.