Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

En wat dan liefde is

Ramonaleest 26 mei 2025
Rozemarijn geniet van het leven. Ze heeft een leuke baan, leuke vrienden en af en toe een leuk avontuurtje. Ze vindt het wel prima zo.

Wanneer een van haar vriendinnen gaat trouwen komt ze in contact met diens schoonzus Mindel. Maar wat nog erger is ze heeft een plus1 een nodig voor deze bruiloft.

Wanneer Magnus in beeld komt spatten de vonken vanaf de bladzijdes. Er is chemie tussen Rozemarijn en hem. En dat weet Jonkman weer met de nodige humor neer te zetten. Ik moet je bekennen dat vanaf de eerste bladzijde de humor van Jonkman al te lezen is.

Gaandeweg het verhaal worstelt Rozemarijn steeds meer met zichzelf. Ze wil een vrij leven maar merkt dat er gevoel komt. Maar ook heeft ze gevoel bij een ander persoon. En is dit wel echt? Of is dit gewoon een goede vibe hebben?

Ik kan alleen maar zeggen dat ik liefde heb voor deze auteur! Lisette weet met de nodige dosis humor toch ook de gevoeliger thema’s in haar verhaal te verwerken. En door deze dosis humor valt het niet zwaar. De thema’s die ze aansnijdt zijn echt van deze tijd. Identiteit, liefde en vriendschap komen aan bod. Ook de minder fijne kanten van deze thema’s en de struggles ervan komen aan bod, maar op de een of andere manier omarmd door middel van een knuffel.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Ramonaleest

Gesponsord

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.