Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Sapiens

rjvanveen 27 mei 2020
Sapiens geeft een hele andere kijk op de geschiedenis en laat zien hoe we zijn geworden hoe we nu zijn en hoe we zijn gekomen tot waar we nu zijn. In het boek worden veel interessante gebeurtenissen en ontwikkelingen aangestipt, maar ik had toch een wat meer verhalend geheel verwacht. Het werd af en toe wat droog beschreven en opgesomd waardoor m'n aandacht wegviel. Maar toch is dit een boek wat ieders ogen doet openen, ook wat betreft de toekomst die ons te wachten staat.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van rjvanveen

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.