Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Fantastisch goed geschreven

Rosan van der Lee 30 oktober 2020
Oké, het heeft jaren geduurd voordat ik mezelf aan dit boek heb gewaagd en het enige waar ik spijt van heb, is dat ik het nooit eerder heb gelezen.

Collins schrijft zo ontzettend beeldend dat je het gevoel hebt dat je zélf Katniss bent en dat je vecht om te overleven. Meeslepend, avontuurlijk en een tikkeltje romantisch. It has got it all.

Het einde vond ik niet heel bevredigend, dus ik moet nu deel 2 ook wel lezen (en ongetwijfeld daarna deel 3).

Ik heb intens genoten van dit boek!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Rosan van der Lee

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.