Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Bedroevend, maar mooi

Rosan van der Lee 13 augustus 2019
Het verhaal speelt zich (grotendeels) af in West-Friesland en dat maakt vele situaties voor mij meteen heel herkenbaar. Denk bijvoorbeeld aan de vele zuipfeesten en de voetbalzondagen. In mijn omgeving hebben enkele jongeren zichzelf van het leven beroofd en dat maakte dat ik dit verhaal hoogstwaarschijnlijk 'anders' las dan de meeste mensen.

De schrijfstijl van Zanting is heel prettig; leest lekker vlot. Toch miste ik hier en daar wel wat diepgang, voornamelijk wat betreft de personages. Het is een mooi verhaal, dat zeker, maar op de een of andere manier voelt het door het gebrek aan diepgang niet 'af'.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Rosan van der Lee

Gesponsord

Claire’s nieuwe leven wankelt wanneer haar verleden zich opnieuw aandient, en de zoektocht naar haar verdwenen zusje onthult een waarheid die gevaarlijker is dan elke leugen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Geef De Wonderverteller cadeau, bekroond met de Gouden Griffel 2025 – voor jong en oud!