Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een waar cadeau'tje, voor jezelf of voor een ander

Saar Thaets 11 januari 2021
Charlie Mackesy is tekenaar en kunstenaar. 'De jongen, de Mol, de Vos en het Paard' is het eerste boek van zijn hand, en wat voor één! Het boek staat vol prachtige teksten en tekeningen om bij weg te dromen. Echt een cadeautje voor jezelf of voor iemand anders.

Het boek begint met een voorwoord, of beter een soort handleiding hoe je dit boek kan lezen. Mackesy zelf zegt dat je het boek van in het begin, van in het midden of achteraan kan beginnen. En dat is ook daadwerkelijk zo. Vanaf de eerste tot de laatste bladzijde bevat het boek in een chronologische volgorde een verhaal met een moraal. Maar als je midden in het boek begint dan mis je helemaal het begin niet. Elke bladzijde is namelijk een wijsheid op zichzelf en draagt een prachtige boodschap in zich.

Dit is een boek om op je nachtkastje, salontafel, ... te leggen zodat je het telkens weer kan ontdekken. Dag na dag, pagina na pagina. Op goede dagen zal het een reminder zijn en op slechte dagen zelfs een grote hulp. Een pareltje om telkens weer te herlezen!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Saar Thaets

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.