Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Strandhuis

Silvie Leest 03 juli 2025
Nena gaat op vakantie met haar vriend Diederik en zijn zoontje Benjamin. Ze hebben een groot strandhuis gehuurd in Málaga. Groot was een vereiste, want zijn ex Celeste moet ook mee, zoals afgesproken in het ouderschapsplan.

Gelukkig gaan ook Pieter - een familievriend die nog volop in de rouw is om zijn overleden vriendin Lou - en zijn zoontje Casper mee. Nena's vriendin Karlijn en haar twee zoontjes maken het reisgezelschap compleet.
Prima, het huis is groot genoeg.

Tot er spoken uit het verleden opduiken en Nena zich afvraagt of het wel zo slim was om met deze groep instabiele 'vrienden' op vakantie te gaan.

Voordat je aan deze novelle begint is het verstandig dat je eerst 'De bonusmoeder' leest. Dit is namelijk een vervolg en dan is het wel heel fijn als je weet wat er is gebeurd en wie de verschillende personages zijn.

Deze keer gaat Nena op vakantie met haar partner, stiefzoon, de ex van haar partner en nog twee vrienden, Pieter en Karlijn.

Al redelijk snel overkomt Nena iets heftigs en ze denkt dat iemand het op haar gemunt heeft, want kort na deze gebeurtenis is er weer iets vreemds aan de hand. Het lijkt er sterk op dat haar leven in gevaar is.

Tijdens het lezen verdenk je verschillende mensen in deze groep, want het ziet er naar uit dat een aantal toch wel een motief kan hebben. Maar wie is het?

Ik vond het knap dat Inge met dit korte verhaal het toch spannend en mysterieus kan maken. Ook waren alle personages weer leuk om te volgen.

De schrijfstijl is wederom heel vlot en er gebeuren genoeg dingen waardoor het interessant bleef.

Het einde zag ik niet aankomen, dus dat was ook verrassend. Inge kwam in haar dankwoord nog met heel leuk nieuws en ik kijk dan ook uit naar haar toekomstige werk!

Beoordeling: 3,5

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Silvie Leest

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.