Lezersrecensie

Streghe heks


theteacupgrim theteacupgrim
11 mrt 2024

De Prins van Toorn neemt lezers mee op een intrigerende reis met tweelingzussen, Vittoria en Emilia. Het verhaal begint met een brute moord op Vittoria, wat Emilia aanzet tot wraak. Het concept van hekserij met zwarte en witte magie voegt een boeiend element toe. Ondanks het interessante plot ontbrak het echter aan diepgang in de karakterontwikkeling, waardoor ik geen sterke connectie voelde met de personages.

De schrijfstijl lijkt op sommige momenten wat kinderlijk, wat mijn initiële betrokkenheid bemoeilijkte. Gelukkig verbeterde het verhaal in de latere hoofdstukken, wat het lezen uiteindelijk plezieriger maakte. Hoewel er weinig romantiek was, kan het subtiel verweven zijn en in het volgende deel wellicht prominenter aanwezig zijn.

Niettemin blijft mijn nieuwsgierigheid naar het vervolg onverminderd. Ik hoop dat het volgende deel dieper ingaat op de karakters en meer avontuur biedt, waardoor het verhaal zich verder ontvouwt. Kortom, ondanks enkele tekortkomingen, ben ik optimistisch over wat de toekomst van Emilia's avonturen in petto heeft.

Reacties

Meer recensies van theteacupgrim

Boeken van dezelfde auteur