Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Waw wat een debuut!

Thrillernurd 25 mei 2020
Vanaf de eerste bladzijde naar binnen gezogen, onmogelijk om weg te leggen. Zelf vond ik de nare thuissituatie die wordt beschreven soms zo realistisch neergezet dat ik daardoor het boek wel even aan de kant legde. Maar alsnog in no time uitgelezen. Soms denk je aan te voelen welke kant het op gaat, maar het blijft verrassend tot de laatste woorden. Fantastisch debuut!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Thrillernurd

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.