De geheime oorsprong van Tom Vanderlaken

op 10 juni 2021 door

Spanning, mysterie, sfeer en geschiedenis. Met De geheime oorsprong van Tom Vaderlaken duik je in een complot rondom een verdwenen oertekst van het scheppingsverhaal. Een filmisch geschreven thriller voor liefhebbers van Jeroen Windmeijer en Dan Brown. Lees op Hebban een sneak preview en schrijf je in voor de leesclub.

Tom Vanderlaken is het pseudoniem van een wetenschapsjournalist. Hij publiceert regelmatig over archeologie, historie en bestuur en was jarenlang werkzaam voor NRC Handelsblad en Quote. In zijn debuut De geheime oorsprong neemt hij de lezer mee langs bestaande locaties en echte documenten, en geeft hij een blik achter de schermen bij organisaties als de CIA. 

De geheime oorsprong

Wanneer de Franse verzamelaar Nicolas Dampierre op een geheimzinnige code stuit die te maken heeft met de verdwenen oertekst van het scheppingsverhaal, gaat hij onverwijld op onderzoek uit. Hij ontmoet de Italiaanse journaliste Eva Chimanti, die een artikel wil schrijven over de illegale handel in oudheden. Het tweetal wordt tijdens hun bloedstollende queeste, die over drie continenten voert, tegengewerkt door een machtige organisatie die banden blijkt te hebben met de Orde van Malta en het Vaticaan. Ze komen steeds dichter bij de sleutel, maar ze zijn er nog lang niet…

Lees de eerste hoofdstukken



Reacties op: De geheime oorsprong van Tom Vanderlaken

Meer informatie

Gerelateerd

Over

Tom Vanderlaken

Tom Vanderlaken

Tom Vanderlaken is het pseudoniem van een wetenschapsjournalist die jarenlang we...

Gesponsorde boeken