Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Babyface: King en de moordtransfer

De FC Rapide (Reppit) speelt een aardige partij voetbal in de middenmoot van de eerste divisie, maar wanneer de voorzitter, textielbaron Henk Wijngaarde, ergens in Afrika Babi Langga opduikelt, lijkt de doorstoot naar de felbegeerde PTT - Telecompetitie nog maar een kwestie van een paar maanden. Babi, nog geen zeventien jaar oud en al snel liefkozend Babyface genoemd, speelt de sterren van de hemel, en elke wedstrijd zitten er wel enkele geregenjaste heren van Ajax, PSV, zelfs van Arsenal of Bayern München op de tribune met hun notitieblokjes en portefeuilles. Waarom steken ze Babyface dan een lemmet van acht centimeter in een van zijn nieren? De concurrentie, een jaloerse reserve, de Limburgse Ku Klux Klan, of gewoon een stel idioten? In opdracht van de verzekeringsagentuur Sonnenschein & Porcelein zoekt de voormalige IRT-rechercheur en rock en roll-liefhebber King naar het antwoord.

Toon details

Schrijf een recensie

Is Babyface: King en de moordtransfer het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.

Reageren op Babyface: King en de moordtransfer

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.