Advertentie

De wereld

22

Gelezen 26 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 11 Favoriet 2 Recensies 3
Thrillers & Spanning Lijsten 1 Spots 1   Topics 0

Het derde en laatste deel in de trilogie over de zoektocht naar het ontstaan van de mensheid, voor de lezers van Michael Crichton, Dan Brown en Lee Child.

Noord-Marokko. Dokter Kate Warner wist het virus te verslaan dat onvoorstelbaar veel mensenlevens had kunnen kosten, en dacht ook zichzelf te hebben genezen. Dan blijkt dat ze zelf nog steeds gevaar loopt – en dat de Atlantis-samenzwering nog veel groter is dan ze vermoedde.
De tijd begint te dringen, zowel voor haarzelf als voor de mensheid. Net als alle hoop verloren lijkt, komt er een signaal vanuit een wel zeer onverwachte hoek...

Lezersreacties op Amazon.com en Goodreads.com:
‘Alle boeken van deze serie zijn zo boeiend dat ik nauwelijks de deur uit kwam.’ *****
'Goed ontwikkelde personages, en een complexe, intelligente en intrigerende verhaallijn.’ *****
‘Dit laatste deel overtrof al mijn verwachtingen. Het perfecte einde van een fantastische ervaring.’ *****
‘Het teken dat het een fantastische trilogie is? Dat je boos bent dat er niet nóg een deel is. De menselijke beschaving, virussen, samenzweringen, geschiedenis, wetenschap… Hier zit alles in!’ *****
‘Ik kon niet meer stoppen met lezen, wat een geweldig einde van een fantastische serie.’ *****

 

+


Genre
Thrillers & Spanning , Sciencefiction & Fantasy
Spannende boeken algemeen
Science fiction
Serie
Atlantis Trilogie (3)
Aantal pagina’s
304
Uitgeverij
Boekerij
Eerste editie
03 mei 2017
Laatste editie
15 mei 2017
ISBN
9789022572610 , 9789402307832




Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners


Recensies (3)

Keuze van de redactie

Mislukt debuut

door: Joop Hazenbroek

A.G. Riddle heeft zijn 'Atlantis'-trilogie afgerond en als debutant een redelijk groot risico genomen om direct een verhaal te vertellen dat in totaal meer dan 1.000 bladzijden beslaat in drie delen. Niet alleen het aantal bladzijden maar ook het groteske van het verhaal heeft alles in zich waar...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: De wereld

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken