Advertentie
Flavia de luce mystery Golden tresses of the dead

Flavia de luce mystery Golden tresses of the dead

1
Rank 9588 Gelezen 1 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 2 Favoriet 0 Recensies 0
Thrillers & Spanning   Topics 0
Cosy crime historical mysteries featuring Flavia de Luce - the teenage amateur sleuth you'll never forget. Perfect for fans of Anthony Horowitz' Magpie Murders and Agatha Christie's Miss Marple.
Genre
Thrillers & Spanning
Aantal pagina’s
368
Uitgeverij
Orion
Laatste editie
22 augustus 2019
ISBN
9781409172925
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic