Meer dan 4,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Juf Braaksel en de woeste achtervolging
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 6 4 12 3 7 2 0 1 1

Juf Braaksel en de woeste achtervolging

26

Gelezen 34 Aan het lezen 1 Wil ik lezen 22 Favoriet 0 Recensies 5
Junior Lijsten 2   Topics 0

Wat heerlijk rustig dat juf Braaksel eindelijk verdwenen is! Toch...?
Al snel komt Lucas erachter wat er met juf Braaksel gebeurd is: ze is een wolk geworden! Iedereen die door het magische kompas verdwenen leek te zijn, blijkt ergens in de lucht te zweven. En ook vanuit de lucht kan de verschrikkelijke Braaksel een hoop ellende aanrichten. Wat moet Lucas nu? Zal hij het aan Lotte, Thijs en Milou vertellen, of proberen het alleen op te lossen? Als een weerprofessor geïnteresseerd raakt in de vreemde wolken, moet Lucas in actie komen!

+


Genre
Kind & Jeugd
Fictie 7-9 jaar
Serie
Juf Braaksel (5)
Illustraties
Iris Boter
Aantal pagina’s
288
Uitgeverij
Carry Slee
Eerste editie
07 september 2022
Laatste editie
12 september 2022
ISBN
9789048866397 , 9789048866403


Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Greet Braem
Rapporteer deze bijdrage


Recensies (5)

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Juf Braaksel en de woeste achtervolging

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.