Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Kabouterland

Dit sprookjesboek, met illustraties van Gerwin Tromp, heeft Inèz van der Linden geschreven voor kinderen. Hoe kun je als kind leren om in een sprookjeswereld te leven? De kabouters in dit boek leven in een wereldje met regels, normen, waarden en hun eigen wetten, zoals wij eigenlijk allemaal hanteren in de grote mensenwereld. De natuur speelt hierbij ook zeker een grote rol: een gegeven dat wij voor niets hebben gekregen en waar onze samenleving veel aan heeft te danken. Jong geleerd is oud gedaan, is wat dit prachtig geïllustreerde sprookjesboek wil bijbrengen. Op 31 maart wordt het boek gepresenteerd in Kabouterland Exloo.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Kabouterland het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Kabouterland

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.