Meer dan 7,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een spannend verhaal vol plotwendingen!

Bookstagram_ilona 08 januari 2026
‘Wat eens ongeschonden was’ is een vlot, beeldend geschreven verhaal dat verteld wordt vanuit verschillende perspectieven. Dit geeft aan de ene kant het complete verhaal, maar aan de andere kant is het in het begin even zoeken wie wie is etc. Zeker ook omdat de verhaallijnen los van elkaar lijken te staan…Maar juist dat maakt dit verhaal ook weer heel krachtig. Je gaat als lezer mee puzzelen, probeert alle draadjes aan elkaar te verbinden en het enige wat je wil weten is wie de dader is.

De spanning wordt in dit verhaal mooi opgebouwd, waardoor het spannend blijft tot aan de laatste bladzijde. Dit door de vele plotwendingen, een mooiere diepere laag door thema’s als liefde (en wat er met een mens gebeurt als die liefde je ontnomen wordt), het geloof ( en hoe dat juist ook tegen je kan keren) en wraak (is dit dan ook altijd de juiste keuze?)

‘Wat eens ongeschonden was’ is een spannend verhaal vol fijn uitgewerkte personages (al stonden de emoties wat verder op de achtergrond), een krachtige verhaallijn en veel plotwendingen. Hou je van zulke verhalen? Dan is dit het juiste boek voor jou!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Bookstagram_ilona