Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Gewoon Gemma

Bookstagram_ilona 15 november 2025
Carmen heeft een fijne rustige en beeldende schrijfstijl waardoor het vanaf de eerste bladzijde een prachtig verhaal is vol met realistische personages, grappige, ontroerende en hartverwarmende gebeurtenissen en waarbij je vooral veel liefde voelt.

Het verhaal is niet alleen heel fijn om te lezen, maar geeft je ook een mooie boodschap mee. Geniet! Geniet van alles om je heen, niet teveel in je hoofd zitten, maar er vooral op uit trekken en doe vooral dingen waarvan je gelukkig wordt.

quote:
Gemma heeft mij laten zien dat het niet perfect hoeft te zijn om bijzonder te zijn.
Juist de rafelrandjes en imperfecties dragen schoonheid in zich.

‘Gewoon Gemma’ is een verhaal wat het verdient om gelezen te worden, waar mooie gesprekken door ontstaan en wat dan ook echt een aanrader is om te gaan lezen!

4,5*

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Bookstagram_ilona

Gesponsord

Madison is de perfecte vrouw, met het perfecte gezin en het perfecte leven waar iedereen van droomt. Alleen is het één grote leugen... Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.