Advertentie

Voor de liefhebbers van The Handmaid's Tale, The Hunger Games en Divergent is dit een heel geschikt boek! Het boek heeft korte hoofdstukken en leest mede daardoor vlot weg. Het feminisme (of eigenlijk in eerste instantie anti-feminisme) in het boek zet je ook wel aan het denken.

Reacties op: The Handmaid's Tale meets The Hunger Games.

210
Het schaduwjaar - Kim Liggett
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners
E-book prijsvergelijker