Lezersrecensie

Weer een steengoed boek


Brigitteb66 Brigitteb66
6 mrt 2021

Marc Seidman komt na 12 dagen bij uit coma. Hij en zijn vrouw zijn neergeschoten. Zijn vrouw heeft het niet overleefd en hun 6 maanden oude dochter Tara is verdwenen.
Als Marc uit het ziekenhuis komt, wordt er losgeld geëist. Hij krijgt zijn dochter terug mits hij niet de politie inschakelt. Dit doet hij echter wel. Bij de overdracht wordt wel het geld meegenomen, maar zijn dochter is en blijft spoorloos. En zoals de beller al had aangekondigd: hij krijgt geen tweede kans... tot 1,5 later. Marc roept dan de hulp in van zijn ex-vriendin Rachel, een voormalig FBI-agente.
Tegelijkertijd maken we kennis met het ex-kindsterretje Lydia, dat zich heeft ontwikkeld tot een enge persoonlijkheid. Zitten zij en haar vriend achter de ontvoering?
De plot van dit verhaal is zoals altijd weer ingenieus. Lees dit boek (net als ik) gerust na 10 jaar nog een keer. Want het zit zo goed maar ook complex in elkaar dat het de tweede keer weer net zo spannend is!

Reacties

Meer recensies van Brigitteb66

Boeken van dezelfde auteur