Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

In no time uitgelezen, wat een lekker boek

Claudsinthesky 17 april 2025
Wat een lekker boek is dit! Ik heb het in twee dagen met veel plezier uitgelezen. Het is geen diepgaand boek, maar het leest als een trein. Wat ik leuk vind aan het boek is de perspectieven van de verschillende generaties. Oma Loes vind ik echt een briljant karakter, leuke dynamiek tussen haar en kleindochter Maddy. Dit boek is geen lifechanger, maar wel een heel fijn tussendoortje om te lezen!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Claudsinthesky

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.