Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Chaotisch heerlijk

Corine 04 januari 2020
Net als je denkt dat het niet chaotischer geschreven kan worden en er geen ruimte meer is voor meer verhaallijnen, komt alles bij elkaar. Dat is wat Ammaniti als de beste kan. Daarnaast is hij best goed in shockeren, grappen maken en personages helemaal bloot leggen. Wat een heerlijke schrijver.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Corine

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.