Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Wat een liefdevol boek!

Cozybookbrew 10 mei 2025


Trope: Slow burn - Age gap - Autisme rep - Blind date
Genre: Feelgood

Laat ik beginnen met; Wat een heerlijk liefdevol boek! En wat goed dat het spectrum wordt besproken
Het verhaal zit vol liefde, acceptatie, waardering en zelfliefde.

Door een ouderwetse oproep in de krant wordt Nova nieuwsgierig en geeft zij zich op.
Hier leert zij Thomas kennen. Thomas is op zoek naar een vrouw die snel huisje-boompje-beestje wilt.
Nova heeft hetzelfde verlangen, maar er zijn wat opstakels die zij samen moet overwinnen. Dit geldt ook elkaar accepteren en vooral communiceren over gevoel.

Thomas zit in het spectrum maar door het steeds aanpassen aan het maatschappelijk gewenst gedrag, gebeurd er het een en ander.

Emma Anna heeft dit erg mooi geschreven. Je voelt de liefde door het boek heen en ik heb zelfs een traantje moeten wegpinken.


Nb. Een van de onderwerpen is ook ongewenst kinderloos.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Cozybookbrew

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?

Twee zussen groeien op in de meedogenloos snel veranderende miljoenenstad Singapore met de hoge verwachtingen van hun moeder. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs