Lezersrecensie
Zolang je van me houdt
Toen Sasha en Daniel friends with benefits werden, hadden ze beiden nooit gedacht dat het zo gecompliceerd zou zijn. Ze worden geconfronteerd met zichzelf en het verleden. En dat wordt alleen maar lastiger wanneer je het meest aan jezelf twijfelt.
Als situaties van buitenaf zich voordoen, worden Sasha en Daniel behoorlijk op de proef gesteld. Ze moeten leren met het verleden om te gaan, om de toekomst en zichzelf een kans te bieden. Niets is oneindig. Zij wel?
Wat een fijn verhaal met fijne personages. Je leest het verhaal vanuit Sasha en Daniel, dit is een leuke afwisseling en je leert ze zo ook heel goed kennen. Ook de personages om Sasha en Daniel heen leer je goed kennen. Het boek heeft korte hoofdstukken en een hele fijne schrijfstijl. Je zit zo in het verhaal dat je zo met ze meevoelt, je zit echt in het verhaal. Het is een prachtig verhaal over liefde en vriendschap. Ik ben benieuwd naar het tweede deel want wil echt weten hoe het verder gaat.