Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een prachtig verhaal

Stek je gek! 15 juni 2020
Starten aan dit boek is al meteen een feestje als je naar de cover kijkt. Een afbeelding vaneen konijn, met daarin prachtig verweven kleuren. Voor mij blijft het krachtige beeld van de cover in het hele verhaal doorvloeien. Het verhaal grijpt de lezer bij de kraag en laat niet meer los. Het boek is uitgebreid geschreven met details en de personages zijn prachtig neergezet. Bij het lezen van het verhaal worden de personages echt en karakteristiek. Aan de andere kant zijn de personages ook normaal en doorlopen zij ook de "normale" keerzijden van het leven. Het moederschap en de liefde tussen 2 mensen staan centraal. Een zoektocht naar wie ben ik? En wat heb ik nodig om tevreden te zijn met wie ik ben?
Prachtig!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Stek je gek!

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.