Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Vreemd boeiend

24 maart 2024
Wonderlijk interessant en op een vreemde manier spannend verhaal, dat me eigenlijk totaal (en dan bedoel ik ook totaal) niet zou moeten aanspreken, maar dat wel deed. Wie zit er nu te wachten op (weer) een al dan niet driehoeksrelatie, en/of een compleet verknipt vrouwmeisje? Maar het verhaal is zo knap geschreven (en daarom des te jammerderder dat er zo nu en dan van die storende redactionele missers in zaten), en opgebouwd dat Tosca mij vanaf de cover tot het eind bleef boeien.

Van mij mag Maud Vanhauwaert de Libris winnen!

Zie ook mijn tussendorige reacties op het boek tijdens het lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.