Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Terrorisme heeft twee kanten.

Nomade van James Swallow beschrijft de gebeurtenissen van Marc Dane die als technische man, deel uit maakt van een interventieteam “Nomade”. Als bij een operatie alles fout gaat, staat hij er alleen voor. Hij krijgt te maken met terrorisme, jongeren die gewoon gebruikt worden voor dat doel. Er is geen weg terug. Wie kan ze nog stoppen?
Het verhaal zit goed in elkaar, het boek leest lekker vlot. De personages worden goed neergezet, al heb ik een kleine bedenking bij Marc , die als techneut heel veel geluk heeft tijdens het proberen uit te schakelen van de tegenstanders in man tot man gevechten.
Toch blijft het boek me boeien en krijgt het dan ook vier sterren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Elly van der Meer

Gesponsord

Asfalt is een verhaal over twee reizen die naar één bestemming leiden. Overgeleverd aan de gratie van de onbekenden die hen een lift geven, maken vier jongeren een tocht die hun leven voorgoed zal veranderen.