Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Vol verrassingen

Erikaatjuuh 16 mei 2022
“Twee zussen, één kroon.”

Twin Crowns gaat over Rose en Wren, tweeling zusjes die beide op een hele andere plek. Maar ook op een hele andere manier zijn opgevoed.
Wren is opgevoed bij een klein groepje heksen en ze hebben jaren lang getraind en een plan gemaakt om Wren de plek in te laten nemen van Rose. Zodat Wren de kroon kan dragen en de heksen kan beschermen.
Rose is opgegroeid in het kasteel en groot gebracht door de Koningsadem. Haar leven is eigenlijk al uitgestippeld totdat ze op een nacht ontvoerd wordt en haar leven opeens volledig op zijn kop staat.
Wren krijgt het voor elkaar de plek van Rose in te nemen, maar het plan gaat niet helemaal zoals ze had verwacht en dan komen de zusjes ook nog eens opeens tegenover elkaar te staan, gaat dat wel goed? En voor wie is de kroon?
Het boek is geschreven vanuit 2 POV’s. Die van Rose en die van Wren, je leest om en om vanuit een ander perspectief. Dit zorgt voor variatie in het verhaal en hierdoor houdt het boek goed je aandacht vast. Het speelt zich af in Eana, een fantasie wereld bedacht door de auteurs, Catherine Doyle en Katherine Webber. Die dit boek samen hebben geschreven en een prachtig verhaal hebben neergezet. Het onderwerp dat het meest centraal staat in dit boek is familie. Zowel Rose en Wren, maar ook hun connecties met de heksen. En waar je tijdens het boek echt naartoe leeft is het moment van de ontmoeting tussen de zussen en je blijft natuurlijk met de vraag in je hoofd zitten, voor wie is de kroon?
Het boek leest erg fijn weg, de schrijfstijl is fijn en makkelijk. Niet al te lange hoofdstukken en geen ingewikkelde zinnen. En de twee POV’s zorgen voor variatie. Wel waren er wat stukken een beetje voorspelbaar, maar toch weet het boek je goed te verrassen. Ook is het een erg origineel verhaal, er zijn wel meer boeken met zusjes en kronen. Maar een verhaal zoals deze, ben ik nog niet tegengekomen. Ik ben ook van mening dat deze twee auteurs een heel goed duo vormen en ik zou zeker weer een boek van hun twee samen lezen, maar ook ben ik nu erg getriggerd om een verhaal van 1 van de auteurs te lezen.
Al om al geef ik dit boek 5 sterren omdat het origineel is en mij zeker heeft verrast. Ik raad alle fantasie lezers aan dit boek op te pakken en het is zeker een mooi plaatje voor je collectie. Want de cover is prachtig!
1

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Erikaatjuuh

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.