Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

13 enveloppen & 1 rugzak

Floor Flawless 17 december 2018
Het verhaal begint bij Ginny thuis in New Jersey, met de eerste brief. Hierin staat dat ze naar New York moet, naar het ouderlijk huis van haar overleden tante. Daar krijgt ze een pakketje met 12 andere brieven. Met de brieven wordt ze naar allerlei verschillende steden gevoerd. Elke brief bevat een nieuwe opdracht, die ze gewoon uitvoert. Ze opent pas de volgende zodra het mag, als ze de opdracht uit de vorige is voltooid.

Het is een avontuurlijk verhaal. Het meisje reist in haar eentje naar verschillende landen en voert de opdrachten uit die haar tante haar opdraagt, terwijl ze inmiddels is overleden. Gek eigenlijk, dat ze het gewoonweg maar doet. Zonder dat ze weet wat haar te wachten staat. Je moet daar behoorlijk wat lef voor hebben denk ik dan!

Elke keer ben je weer benieuwd wat er in de volgende brief zal staan en daardoor leest het boek vlot door. Je leeft ook heel erg mee met Ginny, die ineens heel veel dingen moet doorstaan. Ik heb het boek jaren geleden al een keer gelezen, maar toen was het vervolg (De laatste envelop) nog niet geschreven. Ik was toen dan ook super verontwaardigd toen ik het boek uit was, want ik wist dat er nog iets achteraan moest komen. Het kon niet ineens afgelopen zijn!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Floor Flawless

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.