Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Volop spanning en verrassingen; en zo heurt 't

Dit is mijn derde Lars Kepler, en kan al stellen dat met een Lars Kepler succes verzekerd is. Zeker als je al een liefhebber van Scandinavische thrillers bent is dit schrijversduo een must. Wat een spanning en wat een verrassende ontknoping toch weer. Ook na 3 boeken zie je de ontknoping niet aankomen en dat is knap. In dit boek gaat het om een 'psychopaat' die eerst een filmpje van een slachtoffer maakt, in een half ontklede pose, om dit vervolgens kort voor de moord naar de politie te sturen. Hoe de politie ook probeert om de identiteit van het dan nog potentiële slachtoffer te achterhalen, ze zijn steeds te laat. Totdat Joona Linna, de serie hoofdpersoon in de boeken van Lars Kepler, langzaam maar zeker de dader ontrafelt en na zeer intensieve jacht 'te pakken' krijgt. Een lekkere klepper (is bijna een anagram ;-)) die de snelheid er in houdt en dus leest als een trein.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Ger van der Pluijm

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.