Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Minder spannend en verrassend

De terugkeer naar Maxton Hall College is het laatste deel. Ruby is van school gestuurd tot verbazing van iedereen. Daar zou James schuldig aan geweest zijn. Hoe heeft ze hem ooit kunnen vertrouwen? Of is alles niet zoals het lijkt?

Dit derde deel leest wel weer lekker weg en heb ik net als de overige twee delen als buddy read met @melodyleest . Hoewel we dit boek binnen een paar dagen uit hadden, was het toch het minste boek van de serie.

Dit derde deel geeft vooral antwoorden op alle vragen die ik had, maar verder zijn er weinig nieuwe ontwikkelingen. Door de schrijfstijl van Mona Kasten en de geweldige personages bleef het boek gelukkig wel boeien.

Maxton Hall gaat wat naar de achtergrond, en draait het vooral om hun priveleven. Dit geeft de personages nog meer diepgang .

Het verhaal zit verder goed in elkaar, maar er mist wel een beetje spanning.

James , Ruby, Lydia en en hoop andere personages hebben een plekje in mijn hart gekregen. Ik zal de verhalen missen, maar na het derde boek is het wel goed zo. Langer hoeft deze serie ook niet te duren.

Dit boek krijgt van mij 3,5 sterren, maar als ik de hele serie sterren zou geven, zou dit zeker 4,5 sterren zijn.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Het Boekenbijtje