Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Hoe zit het dan met de keuzes die andere mensen maken die jouw leven volledig veranderen, niet dat van hen.

hugo van der wildt 03 december 2025
Een zeer eenvoudige kaft die goed past bij de tittel/verhaal. Men kan een nagel ook maar een voor een ergens inkloppen.
De titel is goed gekozen . Er zijn natuurlijk ook andere keuzes.
bv. Keuzes want Hunter moet altijd een keuze maken.
Wat Hunter betreft. Keuzes maken is niet eenvoudig en ook niet voor hem. Als forensisch gedragswetenschapper heeft hij het ook niet gemakkelijk.
Hunter lost de zaak op maar ook bij toeval want al het werk dat hij en zijn collega, Garcia, verrichten, brengt geen aarde aan de dijk.
Ook de FBI met al zijn computerspecialisten weten van geen hout pijlen te maken.
Wat zeer mooi is aan dit verhaal, is het beeld van onze samenleving, maatschappij die de schrijver meegeeft bij het vertonen van de drie moorden.
zeer mooie vragen.
Maakt deze mensen, die kiezen, medeplichtig aan moord, of valt het onder " menselijke morbide nieuwsgierigheid"?
Hoe zit het met de mensen die gekeken hebben?
Hoe zit het met de mensen die hebben gestemd?
Zijn die gestoord?
De maatschappij/samenleving zo te kijk zetten en waar de lezer toch eens kan over nadenken, tilt het verhaal naar een hoger niveau.
Als men als schrijver deze moorden bedenkt en zo in detail beschrijft, moet men deze mens ook niet tegen zich zelf beschermen? Is hij gestoord zoals de mensen die hebben gekeken en of een keuze hebben gemaakt?
Ook het systeem in Amerika neemt de schrijver op de korrel: Jullie krijgen op je donder omdat Paulsen genoeg geld in campagnes van politici steekt.
Zo werken politieke machtspelletjes nu eenmaal.

Een aanrader.
plot:5
leesplezier:5
originaliteit:6
spanning:5
Veel leesplezier met Hunter en Garcia die ook ongewilde keuze moeten maken en met hun handen in hun haar zitten.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van hugo van der wildt

Gesponsord

In Middeleeuws Groningen draagt een jonge vrouw een groot geheim met zich mee... Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.