Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

We zijn 20 januari 2052.

hugo van der wildt 24 november 2022
Gelukkig geen SF.
De kaft moet de lezer wel aanspreken.
Australie in de greep van een terrorist(kaft).
Is dat zo?
Onze terrorist zou zijn daden plegen omdat de overheid niet voldoende zou doen om de natuur te reden. Naar het einde toe zou hij zelfs wetenschapper zijn. De belangstelling voor vuur heeft hij dan weer meegekregen in zijn kinderjaren omdat zijn vader een bullebak was.
Het verhaal start wel verrassend en hevig maar gaat dan af als een gieter.
Veel vragen blijven onbeantwoord.
het is wel spannend vanaf het begin.
Men spreekt van een Europese docent mycologie, Frans August Brocatus uit Antwerpen. Deze naam is wel gekoppeld aan een dichter.
De schrijfster heeft wel mooie prijzen gewonnen in het verleden en daarom had ik wel iets meer verwacht van dit boek;
Leest vlot maar zeker geen aanrader.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van hugo van der wildt

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.