Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Dubbel spannend

Inge Hulsker 14 juli 2021 Auteur
Deel 4 in een serie, maar prima los te lezen. Een spannend avontuurlijk verhaal. Als zijn vader een kloonmachine uitvindt, kan Gijs het natuurlijk niet laten zichzelf te klonen. Dat loopt gigantisch mis.
Het verhaal wordt afgewisseld met interessante feitjes. Over klonen, over de metro, van alles. Zo wordt er ook uitgelegd in hoeverre het klonen van mensen echt mogelijk is.
Verder zijn er wel wat ongeloofwaardige toevalligheden en gaat het wel wat ver dat er bijna een moord gepleegd wordt. De afloop is fijn.
Leuke personages, lekker eigenaardig. Daar zullen inderdaad meer leuke verhalen mee te beleven zijn.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Inge Hulsker

Gesponsord

Een Nederlander en een Française, twee talen, twee culturen. Twee werelden. Een arts en een studente kunstgeschiedenis. Louter tegenstellingen, maar één grote liefde. Groot genoeg?

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.