Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Wat gebeurd er als de wereld verdwijnt?

Jane 22 september 2019
Het verhaal is geschreven vanuit het oogpunt van Nicholas, een jongetje van 8. Op een dag blijkt dat de wereld binnen een paar maanden zal verdwijnen in een zwart gat. Maar wat doe je als je als jongen van 8 dit hoort? Het verhaal leest heel makkelijk. Er is geen moeilijk woordgebruik, aangezien het vanuit het oogpunt van en jongen van 8 is geschreven. Toch zijn de thema’s die in het boek langskomen niet licht. Er kwamen meer thema’s langs dan van tevoren verwacht. In het begin had ik moeite om in het boek te komen. Het boek wilde me maar niet grijpen. Naar mate het einde dichterbij kwam greep het me meer. Nicholas maakt een groei door, hij wordt volwassener. Tegelijkertijd lijken anderen juist een andere weg in te slaan. Vanuit het oogpunt van een kind zie je hoe mensen omgaan met het naderende einde. Dit maakt het misschien nog wel aangrijpender.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Jane

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.