Advertentie
    Janneke Bouwman Hebban Recensent

Wanneer Sara Linton 4 jaar na de dood van Jeffrey Toliver terugkeert naar Grant county voor een Thanksgiving met haar familie, heeft ze het al moeilijk genoeg met alle herinneringen aan de tijd dat ze daar samen met haar man woonde. Niet lang na aankomst wordt ze geconfronteerd met de zelfmoord van een jongeman die vroeger een patiënt van haar was. Als blijkt dat haar rivale Lena iets met de mogelijke zelfmoord te maken heeft die het gevolg lijkt te zijn van de moord op een jonge studente, haalt Sara er Will Trent van het Georgia Bureau of Investigation bij.

Het verhaal in Verbroken wordt meer gedragen door de sterke karakters dan door de vrij magere plot, maar het geheel maakt het tot een zeer aantrekkelijk en vlot leesbaar boek. Voor de fans van Sara Linton en Will Trent is het een mooi gegeven dat beiden een groot aandeel hebben in dit boek. Samen zorgen ze voor de bewijzen om aan te tonen wie de vermoorden zijn en wie de moordenaar. Daarvoor ploeteren ze eerst door veel regen en veel misleiding - en die misleiding komt niet alleen van de kant van de moordenaar.

Het eind biedt openingen naar meerdere mogelijke vervolgen met beide protagonisten in de hoofdrol.

Reacties op: Terug naar Grant County

1085
Verbroken - Karin Slaughter
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners