Lezersrecensie

Super!


Joyce Joyce
29 mrt 2023

De dingen die we beschermen - Marielle Brouwer
Folsom Renegades 2
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Mijn mening:
Ik kan niet anders zeggen dan: absoluut fantastisch! Wat een verhaal. Van de eerste tot de laatste pagina wilde ik doorlezen. En werd ik meerdere keren echt geraakt.

Het verhaal van de motorclub gaat verder, maar dan vanuit het perspectief van Paxton. Om te begrijpen hoe de motorclub in elkaar steekt is het wel een absolute must om ook deel 1 te lezen (maar goed, ik denk dat je dat ook moet willen ;-))
Paxton een beruchte badguy. Maar hij is zoveel meer dan dat! Een man die enorm worstelt met zichzelf. Zijn verleden. En hoe dit verleden zijn toekomst gevormd heeft. Stoer, duister, donker, maar ook zo  kwetsbaar en eigenlijk heel lief. Zo in gevecht met zichzelf. Ik heb enorm genoten van zijn personage en de groei die hij heeft doorstaan.
En dan Kenzi: adrem, kleurrijk. Een heftig verleden, zoekende naar haar toekomst. Zij staat absoluut dr mannetje. Zij geeft kleur aan het leven van Paxton, al is ze daar zelf heel lang niet van bewust.
De interactie tussen Paxie en Kens vond ik geweldig, je voelt hun chemie. En heb ook genoten van de humor tussen deze twee.

Dan zijn er in dit verhaal ook nog een aantal personages met een kleinere rol, maar zeker niet onbelangrijk.
Allereerst genoten van "Rod" of te wel West. De dynamiek tussen Kenzi en hem vond ik heerlijk en luchtig.
En uiteraard Colt, onmisbaar in dit verhaal. Wat een bijzondere vriendschap tussen hem en Paxton. Ik hoop enorm op ook een verhaal over hem! Hij heeft mijn interesse gewekt.
Het verhaal heeft de nodige diepgang die goed uitgewerkt is. Thema’s als: zelfdoding, depressie, schuldgevoel, verlies komen aan de orde en hier is een groot deel van het verhaal omheen gebouwd en mijn inziens echt goed uitgewerkt.
Je leeft mee en voelt en leest de verandering / groei van de personages.

Marielle, chapeau voor dit fantastische verhaal! Ik ben absoluut fan!
Graag wil ik jou en SVM publishing bedanken dat ik dit prachtige boek als review exemplaar heb mogen ontvangen. Met heel veel liefde gelezen ❤️

#dedingendiewebeschermen #folsomrenegades #mariellebrouwer #svmpublishing #darkromance

Reacties

Meer recensies van Joyce

Boeken van dezelfde auteur