Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De perfecte gastheer was de perfecte afsluiting van deze serie! Maas en Ivy zijn absoluut mijn favorieten, niet voor niks heb ik heb boek in twee dagen uitgelezen/verorberd

Lau's Little Library 05 november 2025
In het derde en laatste (of toch niet?) deel van de Rock & Rolde serie volgen we Maas en Ivy. Maas is een grote beer van een vent, eigenaar van een riet dakdekkers bedrijf en de ‘vader’ van de vriendengroep. Hij zorgt voor de rest en probeert iedereen op het juiste pad te houden. Hij stelt zichzelf niet snel open en gaat dan ook niet vaak op dates. Dit komt ook door een bepaald, nogal groot uitgevallen, probleem ().

Ivy is een grote blonde dame die dierenarts is. Ze werkt in de praktijk in het dorp waar Maas woont. Hij wordt verliefd op haar, maar ontdekt dat ze een dochter heeft. Hij besluit om er niet mee verder te gaan, niet vanwege de dochter trouwens!

De twee kunnen elkaar niet uit het hoofd krijgen en dus gaan ze toch weer op date. Ze zijn helemaal hoteldebotel verliefd op elkaar. Toch blijft het issue wat tussen hen in staan. Ze besluiten een half jaar lang het er niet over te hebben. Maar wat doe je als alle hobbels in de relatie voortkomen uit het geheim? Houden ze dit vol!

Ik heb echt gesmuld van dit verhaal. Ik denk dat ik mij wel enigszins kan identificeren met Ivy, een lange dame die vaak als one of the boys werd/word gezien. Een nuchter iemand die goed weet wat ze wil. En wie kan er nou niet verliefd worden op Maas? Een enorme beer met een heel klein hartje; gek spreekwoord trouwens want hij heeft juist een heel groot hart!

De schrijfstijl van Annette was zoals bij de vorige delen weer heerlijk vlot en toegankelijk. De spice was heerlijk en de belangrijke issues werden goed aangestipt. Ook kwamen veel dingen in dit verhaal samen, je snapte alles nog beter!

Ja dit is echt mijn favoriet! De perfecte afsluiter, of komt er misschien toch nog een verhaal? Het einde laat toch wel iets open…

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Lau's Little Library

Gesponsord

Tegenpolen trekken elkaar aan in deze heerlijke roadtrip-roman boordevol humor en romantiek. Nu te vinden in jouw favoriete boekhandel.