Lezersrecensie
Verrassende wending
Ik snap er niks van! En dat is iets positiefs. Je krijgt elke keer een stukje te lezen vanuit de "dader". Na de eerste had ik iemand in mijn hoofd, dus het volgende stuk lees ik dan terwijl ik zoek naar bewijs dat ik de juiste persoon in gedachten heb. Dan kom je bij het volgende stukje vanuit de "dader" en dan blijkt dat mij gedachten helemaal niet klopt. En dat was dus elke keer zo!
Het is heel sterk dat het verhaal niet alleen daarom draait. Er zit ook liefde in en elk personage heeft een eigen verhaal, waardoor je nog meer met ze meeleeft.
Het binnenwerk vind ik heel leuk gedaan. Het is helemaal in het thema van vloggen. Ook vind ik het leuk dat je nog een beetje Turks leert. Er worden uiteraard Turkse woorden gebruik (het verhaal speelt zich tenslotte af ij Turkije) en bij veel staat er een betekenis bij.
Het verhaal is vlot geschreven en doordat je steeds op het verkeerde been wordt gezet, blijft je lezen.
Persoonlijk vond ik het laatste hoofdstuk echt een goede toevoeging. Ik ga natuurlijk niet vertellen wat daarin staat. Daarvoor zal je het boek zelf moeten lezen!