Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Dark romance met een vleugje maffia

Michaela1981 18 oktober 2025
Ik ben genoeg een dark romance van Cath T. Weca Uitgeverij Inkt.X

Rosa
Nooit meer laat ik een man mijn leven beheersen of macht over me hebben. Nooit meer laat ik me als een lam naar de slachtbank brengen door een man. Vandaag is dag één van de nieuwe Rosa. Ik heb hem echt nooit zien aankomen. Groot, onweerstaanbaar en donker in elke zin van het woord. Geheel onverwacht kwam ik letterlijk zijn leven ingerold. Zijn leven; een duistere wereld waarin ik als pion heen en weer wordt geslingerd. Net zo hard als mijn gevoelens voor hem.
Zal hij diegene zijn die me kan redden? Of ben ik niet genoeg om alles op het spel te zetten?

Maddox
Ze stormde zomaar mijn leven in, letterlijk voor mijn voeten geworpen. Kleuren meebrengend in mijn anders pikzwarte wereld. Haar kleuren staan in schril contrast met de duisternis die ik met man en macht ver van me vandaan probeer te houden.
Hoe zeker kan ik zijn dat haar komst in mijn leven toeval is of opgezet spel?
Zal zij diegene zijn die me naar het licht leidt, of dompelt ze me onder in eeuwige duisternis?

In deze dark romance neemt Cath T. Weca je mee in twee werelden die met elkaar verweven worden tot één. Doordat ze elk hoofdstuk begint met de naam van de hoofdpersonages krijg je een zicht op hun leven in perspectief. Vanaf de eerste pagina wordt je vast gehouden in spanning wat het moeilijker maakt het boek neer te leggen. De plottwist zag ik op een gegeven moment, maar toch blijf je nog twijfelen.

Als je van dark romance houd met een vleugje maffia erin raad ik je dit boek zeer zeker aan. Ik kijk er al naar uit om nog meer van deze auteur te kunnen lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Michaela1981

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.